O nas

Tworząc Duety Szkoleniowe postawiliśmy sobie za cele, dostarczenie Klientom wartości, których sami usilnie poszukiwaliśmy będąc po stronie kupujących szkolenia. Kilkanaście lat doświadczeń  w branży szkoleniowej pozwala nam podjąć to wyzwanie i zaproponować produkt szkoleniowy na miarę najwyższych wymagań rynku.

Naszą misją jest…

Realizacja szkoleń przez trenerów łączących praktykę zawodową eksperta i umiejętności szkoleniowca, dając klientom oczekiwane efekty biznesowe, bez konieczności kompromisu.

Zapewnienie  współpracownikom integracji,  rozwoju kompetencji i kariery  oraz  realizacji niebanalnych pomysłów

Spełnieniem misji jest nasza wizja…

Jesteśmy przygotowani do realizacji każdego szkolenia, którego oczekuje klient.

Klienci są przekonani, że prowadzone przez nas szkolenia tworzą idealne połączenie treści i formy przekazu, dzięki czemu mają do nas zaufanie i chętnie korzystają z naszego wsparcia.

Pragniemy stać się wiodącym i najbardziej pożądanym partnerem do współpracy  dla trenerów, ekspertów i naukowców.

Najważniejsze

ZAUFANIE

Realizacja szkoleń poprzedzona analizą potrzeb szkoleniowych i związana z aktywnym udziałem, wymaga otwarcia się klienta oraz uczestników. Wszelkie informacje uzyskane w trakcie realizacji naszych usług pozostają między nami a klientem, którego dotyczą.

Zróżnicowane i dopasowane do uczestników METODY prowadzenia zajęć

Opieramy się na skutecznych technikach uczenia się dorosłych z wykorzystaniem elementów przyspieszonej nauki sprawiając, że zdobyta wiedza i umiejętności pozostają na długo.

Wysoka i powtarzalna JAKOŚĆ

Mamy pewność, że każde realizowane przez nas szkolenie spełnia najwyższe standardy jakości, ponieważ je zdefiniowaliśmy, zakomunikowaliśmy trenerom oraz nadzorujemy ich spełnianie. Wszyscy trenerzy działający w imieniu Duetów Szkoleniowych zobowiązani są do przestrzegania uzgodnionych standardów.

 

Naszymi partnerami podczas realizacji szkoleń  są właściciele firm, dyrektorzy zarządzający, szefowie dużych zespołów lub inna osoba dedykowana w firmie do zajmowania się całością organizacyjną spraw HR – specjaliści ds. personalnych, ds. kadr lub kierownicy/asystenci biura zarządu.